מה חשוב לבדוק בבחירת קבלן איטום?

איור מדפים תעשיתיים

 

 

ובכן, קבלת המלצות, ובמקרה הזה על קבלן איטום מומלץ, היא בהחלט מרכיב חשוב בכל תהליך של בחירת נותן שירות. יחד עם זאת, זה לא יכול להסתכם בכך. הדבר החשוב ביותר לבדוק הוא שהקבלן שאתם בוחרים אכן מתמחה בסוג עבודות האיטום שאתם נדרשים לבצע. כמו כן, בכל עבודה עם קבלן המבצע עבודות קבלניות, חשוב לוודא שהקבלן הוא קבלן מורשה ורשום המופיע בפנקס הקבלנים המנוהל על ידי רשם הקבלנים במשרד השיכון. יחד עם זאת, משימות איטום רבות כמו איטום גג, מבוצעות על ידי אנשי מקצוע שלא נחשבים קבלנים ולכן גם אינם רשומים בפנקס הקבלנים. אם לעומת זאת, אתם זקוקים לאיטום של מעטפת החוץ של הבניין או אפילו לאיטום כללי של חלל הפנים בבית, אתם בהחלט רוצים לוודא שאתם עובדים עם קבלן ושהקבלן הזה הוא קבלן רשום.

מבחינת מחיר, אתם לא חייבים לבחור את היקר ביותר בציפייה לקבל את האיכות הגבוהה ביותר, מפני שזה פשוט לא עובד ככה בדרך כלל. מן הצד השני, אתם גם לא רוצים לבחור את הזול ביותר, שכן במקרה הזה, בהחלט סביר שהזול ביותר גם יציע לכם את רמת המקצועיות הנמוכה ביותר. מה שאתם כן צריכים למצוא הוא קבלן איטום מומלץ שיודע להציע לכם מחיר תחרותי והוגן, ולא יותר מזה.

שתפו עכשיו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כתבות שעשויות לעניין אותך

כדאי לדעת

מדוע ברכה היא כה חשובה בחיינו?

כולנו מחכים לאירועים כל החיים שלנו. מגיל צעיר אנו חוגגים יום הולדת שלא לדבר על חתונה שהיא אירוע של פעם בחיים או ברית ובר מצווה